אנו בALPHA מאמינים כי על מנת שתוכל לקבל את הנעליים שחלמת עליהם חשוב שתכיר למה הן מיוחדות, ולכן הכנו הסבר קצר על עולם נעליי היוקרה.

מלבד סוגי העורות המשמשים לבניית החלק העליון של הנעל (גפה) החלק החשוב ביותר בנעל הינו חיבור הסוליה לגפה ,דבר אשר משפיע באופן ישיר הן על אורך החיים של הנעל והן על נוחות שלהם.למעשה, בתעשיית  הנעליים קיימות 3 שיטות שונות לנושא זה:
Cementing , Blake stitch ו goodyear stitch.

Cementing (הדבקה) -  בשיטה זו גפת הנעל והסוליה מחוברים בעזרת דבק מיוחד העמיד לחום גבוה ותנועה . 

בשיטה זו הנעל גמישה ויותר נוחה להליכה אך גם פחות עמידה ולא ניתנת לתיקון כמעט . שיטה זו הינה הזולה ביותר ונשתמש בה אך ורק בנעל ספורט וסוליות גומי ע"מ להשיג נוחות מרבית.

Goodyear stitch - בשיטה זו תופרים את גפת הנעל לחגורה (welt) שמוסיפים מסביב ואת החגורה בתפר נפרד לסוליה.

שיטה זו הינה היקרה ביותר וגורמת לנעל לקשיחות מסוימת בהתחלה אך נותנת עמידות של שנים לנעל ומאפשרת החלפות סוליה כמה שתרצה.

בנוסף, בשיטה זו נוצר חלל נוסף בין הסוליה לגפה אותו ממלאים בחומר גמיש שמתאים את עצמו לרגל שלך עם הזמן, מה שגורם לנעל להיות נוחה יותר ויותר.

שיטה זו יכולה להתבצע ידנית והינה השיטה המסורתית לייצור נעלי יוקרה.

Blake stitch - בשיטה זו תופרים את גפת הנעל ישירות לסוליה מה שמקנה לנעל עמידות וחוזק מצד אחד ומן הצד השני מאפשרת לה להיות גמישה הרבה יותר מנעל בתפירת Goodyear.

שיטה זו לא יכולה להתבצע ידנית וצריך מכונה יחודית ולכן נחשבת פחות מסורתית ויקרה, אך שיטה זו סחפה את אירופה החל מהמאה ה20 בגלל הגמישות היחסית והעמידות הגבוהה שמציעה במקביל למראה קלאסי ועדין יותר לנעליים.

אז אתם שואלים אותנו מה עדיף? 

אין עדיף, לכל אחת מהשיטות יתרונות משלה. אנו בAlpha מאמינים שכל אחד אוהב משהו אחר, ולכל אחד מתאים משהו אחר, ולכן מאפשרים לך לבחור איך תרצה את הנעל שלך .

גימור וצביעה

צביעת Patina

כששואלים אותנו על Patina אנחנו אומרים שעכשיו כבר לא מדברים על נעליים עכשיו מדברים על אומנות .

צביעת פאטינה הינה צביעה יחודית על העור בעזרת צבעי שמן ומים , אומנות הפאטינה הינה אומנות עתיקה מאד העוברת בין דורות של אמנים ברחבי אירופה.

צביעה זו מעניקה גוון עתיק ויוקרתי לנעליים שלך , הצביעה מתבצעת דנית בעזרת מכחול ומברשת מה שמבטיח כי לא יהיה זוג נוסף לעולם כמו שלך , בכל נעל הגוונים מעט שונים ונותנים יחודיות ויוקרה בלתי נשכחת לנעליים שלך . 

Burnishing effect

אנו בALPHA מאפשרים לך להוסיף לנעל מראה מצוחצח עם גוונים שונים באותו הצבע. אנו מציעים לך לבחור בין שני גימורי צחצוח (Burnishiing) שונים, Heavy, light.

light בשביל צחצוח רגיל על אזור העקבים והאצבעות.

 Heavyבשביל אותו אפקט אך מכסה יותר שטח באזור העקב והאצבעות

 

זה מה שהלקוחות שלנו אומרים

רוצה גם?

כמה פעולות פשוטות וגם לך יש נעליים בעיצוב אישי!